Doğru ürün veya hizmet, doğru kişinin karşısına çıkmalıdır.
Rekmall Reklam AJANSı

Sosyal medya yönetimi

Kurumsal Kimlik

• Sosyal ağlarda kurumsal kimliklerinin oluşturulması ve tüm hesapların aynı mesajı vermesinin sağlanması

Konumlandırma

En önemli detaylardan biri de konumlandırma. Markanızı nasıl konumlandıracaksınız? Bu konumlandırmayı yaparken nelere dikkat edilecek? Çünkü konumlandırma doğru yapılmazsa, hem müşteri algısı, hem de marka itibarı olumsuz etkilenebilir..

İçerik Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın aylık içerik takvimleri ile “içerik yönetiminin" yapılması

Haritalar

• İşletmenizin konum bilgilerinin tüm haritalar da kolayca bulunmasının sağlanması

İletişim Planlaması

Sosyal Medya’da en kritik faktörlerden biri, iletişim. Müşterilerinizle kuracağınız iletişimin şeklini, tonunu belirlemek gerekiyor. Uslüp nasıl olacak? İletiler girilirken hangi noktalara dikkat edilecek? Bu soruların cevapları, markanın yapacağı iletişimin kalitesini belirliyor.

Sponsorlu İçerikler

Sosyal medyadaki en zor konulardan biri. Çünkü çok kişiye ulaşmak mümkün ve çoğu zaman bu durum markalara cazip geliyor. Fakat markayı ayakta tutan, para kazandıran, uzun ömürlü kılan, hedef kitlesidir. O yüzden yapılacak reklam planlamasının doğru kişilere ulaşmasının sağlanması

Facebook, Google, Twitter, Instagram üzerinde kurumsal profillerinizin yönetimi. • Paylaşımların ve profillerinizin dışarıdan kurumsal kimliğinizi taşıyacak şekilde sizi yansıtması ve sizi iyi şekilde ifade edebilmesi. Gerekli Düzenlemeler, paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile takipçi ve hayran sayınızı doğal yöntemler ile artırma. • Tamamen doğal yollar kullanılarak içerik paylaşımları sizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtma Sosyal Medya üzerinden reklam yönetimi. • Facebook, Instagram ve Twitter gibi sık kullanılan sosyal medyada isteğinize uygun görsel ve içerik hazırlanarak reklam verilmekte, nitelikli ve doğru kişilere ulaşılıp marka bilinirliğiniz arttırılmaktadır. Sosyal Medya üzerinden reklam yönetimi. • Facebook, Instagram ve Twitter gibi sık kullanılan sosyal medyada isteğinize uygun görsel ve içerik hazırlanarak reklam verilmekte, nitelikli ve doğru kişilere ulaşılıp marka bilinirliğiniz arttırılmaktadır. Sosyal Medya takip ve yönetimi. • Sosyal Medya hesaplarınızda hitap edilen kitleye en uygun paylaşımlar gerçekleştirerek sizi öne çıkarma ve daha hızlı büyümenizi sağlar. Önemli günler için size özel içerikler oluşturma. • Marka değerinizi arttırır, prestij yaratır, günün önemine uygun paylaşımlar ile marka bilinirliğini kuvetlendirir.

Bizi Arayın

0530 309 75 05 
0532 360 31 28

info@rekmall.net

Necatibey Cad.40/28 Top İşhanı Çankaya / Ankara

KAPAT